AKTUALNOŚCI

Opublikowano

Dzień Babci i Dziadka

W minioną sobotę obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji nasze przedszkolaki przygotowały wspaniałe widowisko dla swoich najbliższych. Każda grupa zaprezentowała występ artystyczny i zachwycała widownię nie tylko pięknymi strojami, ale również choreografią, śpiewem i recytacją.

Całe wydarzenie odbyło się w Auli Reja, gdzie po występach przedszkolaków odbyło się wspólne rodzinne kolędowanie przy wsparciu chóru oraz zespołu muzycznego Szkoła Podstawowa Skała .

Niezwykle cieszymy się, że po raz kolejny spotkaliśmy się w tak licznym i rodzinnym gronie. Obecność Szanownych Babć i Dziadków dodała całemu wydarzeniu niezwykłej wagi – wszak niecodziennie nasze przedszkolaki mogą zaprezentować się w pełnej krasie właśnie Babciom i Dziadkom.

Dziękujemy Paniom wychowawczyniom za przygotowanie wspaniałych występów grup przedszkolnych oraz panu Radosławowi za przygotowanie scholi i zespołu muzycznego.

Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z nami ten wspaniały czas i przeżyli chwile wzruszeń i uśmiechu podczas wspólnego kolędowania.

Już dziś zapraszamy na kolejną edycję Rodzinnego kolędowania już za rok!